O AsfalcieNowość. Uszczelnienia pęknięć w nawierzchniach bitumicznych i betonowych.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy oferujemy Państwu nową kompleksową usługę uszczelniania pęknięć w nawierzchniach bitumicznych i betonowych.

Uszczelnienia pęknięć wykonywane są zgodnie z OST D-05.03.15 „Naprawa (przez uszczelnienie) podłużnych i poprzecznych spękań nawierzchni bitumicznych” oraz zgodnie z OST D-05.03.16 „Naprawa (przez uszczelnienie) podłużnych i poprzecznych spękań nawierzchni betonowych”. Naprawa polega m. in. na poszerzeniu (frezowaniu) istniejących pęknięć nawierzchni bitumicznej lub betonowej w celu uzyskania szczeliny o pionowych ściankach, o przekroju zbliżonym do prostokątnego, o szerokości od 12 do 15mm i głębokości około 25mm, a następnie zalaniu tak przygotowanej szczeliny masą zalewową. Powoduje to przywrócenie szczelności i/lub ciągłości warstwy nawierzchni bitumicznej lub betonowej.

 

Do frezowania szczelin posiadamy samojezdną frezarkę firmy STRASSMAYR S-FF 12/F.

 

Do zalewania szczelin posiadamy zalewarkę z piecem podgrzewającym STRASSMAYR RWK 450/350. Urządzenie przeznaczone jest dla przygotowania i dozowania mas uszczelniających
 i wypełniających szczeliny, podgrzewanych do temperatury 180oC

 

Rzetelna firma
www.tarcopol.pl
(C) 2020 TARCOPOL